Увага громадські слухання

Доля пологового будинку №2 буде вирішена 29 грудня 2022 року на громадських слуханнях.

Ініціативною групою Вінничан було зібрано близько 1000 підписів, щоб переглянути рішення вінницької міської ради про реогранізацію (громада вважає закриття) пологового будинку №2. З цією метою представники громади ініціюють громадські слухання, щоб обговорити усі деталі такого рішення ВМР та наголосити, що громада Вінниці проти такого рішення.

Прохання заповнити форму для реєстрації (з метою нагадування та комунікації з ініціативною групою)

Згідно статті 5 Конституції України

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.
Ніхто не може узурпувати державну владу.

Як повідомляють вінничани, плани у влади на будівлю пологового будинку №2 дуже прагматичні. За класичною схемою, заклад і його майно буде реогранізоване, а потім виведене з власності громади та продане за безцінь приватним структурам.

21 грудня 2022 року на сайті вінничької ради з’явилось повідомлення про громадські слухання.

Обговорення питання потреби збереження для мешканців територіальної громади міста Вінниці комунального некомерційного підприємства «Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2» як закладу, який надає послуги за рахунок Національної служби здоров’я України

У четвер 29 грудня 2022 року о 17.00 год, у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул.Театральна, 15 в м.Вінниця, відбудуться громадські слухання з обговорення питання потреби збереження для мешканців територіальної громади міста Вінниці комунального некомерційного підприємства «Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2» як закладу, який надає послуги за рахунок Національної служби здоров’я України.
Ініціаторами громадських слухань є ініціативна група членів Вінницької міської територіальної громади.
До участі у громадських слуханнях запрошуються:
Члени територіальної громади міста Вінниці.
Народні депутати України Ірина Борзова та Максим Пашковський.
Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.
Гройсман Володимир Борисович – голова партії «Українська стратегія Гройсмана».
Депутати Вінницької міської ради.
Представники ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», ВІННИЦЬКА КРАЙОВА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ, ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА» ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЛІГА СПРАВЕДЛИВОСТІ УКРАЇНИ», ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДОБРОВІЛЬНЕ СПОРТИВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ», БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “МИРОТВОРЕЦЬ УКРАЇНИ”, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “АГЕНЦІЯ ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОЗСЛІДУВАНЬ”, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ “ПРОТИКОВІДНИЙ АЛЬЯНС” КРАЙОВЕ ТОВАРИСТВО ВІННИЦЬКИЙ КОЗАЦЬКИЙ ПОЛК ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «РАДА МАЙДАНІВ ВІННИЧЧИНИ», ГО «АГРОНОМІЧНЕ БЕЗ КОРУПЦІЇ. ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ» та інші.
Директор департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш.
Вінницький міський голова Сергій Моргунов.
Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування, громадські слухання у Вінницькій міській територіальній громаді проводитимуться за умови дотримання усіх карантинних обмежень.
Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради

Ініціатори громадських слухань запрошують усіх небайдужих вінничан у четвер 29 грудня 2022 року о 17.00 год, у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул.Театральна, 15 в м.Вінниця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам може сподобатися це